Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Z přírody na stůl ( jako kopřivy, popenec, květy smetanky lékařské, květy i plody bezu černého, šípky, trnky, plané třešně, višně, jablka...) Z přírody na stůl ( jako kopřivy, popenec, květy smetanky lékařské, květy i plody bezu černého, šípky, trnky, plané třešně, višně, jablka...) - Mnoho rostlin v naší domácí flóře má již dlouhodobě zakořeněnou tradici
Pokojové rostliny: > Zálivka rostlin (Watering flowers and humidity) Zálivka rostlin (Watering flowers and humidity) - Zlaté pravidlo pro zalévání rostlin - lépe zalévat méně a častěji, než naráz a hodně.
Pokojové rostliny: > Zamiokulkas (Zamioculcas zamiifolia) Zamiokulkas (Zamioculcas zamiifolia) - Zamioculcas (Zamiokulkas) je mimořádně dekoratvní rostlina, která má ráda světlé místo s jasným, ale rozptýleným světlem.
Pokojové rostliny: > Zápašnice Březová (Barosma betulina) Zápašnice Březová (Barosma betulina) - Tato vysoká, jihoafrická křovina má charakteristickou rybízovou chuť a vůni, což z ní činí jednu z nejpříjemnějších léčivých bylin.
Pokojové rostliny: > Zázvor Lékařský (Zingiber officinalis) Zázvor Lékařský (Zingiber officinalis) - Zázvor lékařský, významná čínská bylina, se na Západě používá po více než dva tisíce let jak v lékařství, tak při vaření.
Pokojové rostliny: > Zebrína, Pruhovatka (Zebrina pendula) Zebrína, Pruhovatka (Zebrina pendula) - Vrchní část listu s lesklými stříbřitě zelenými proužky, zespodu je list fialový.
Pokojové rostliny: > Zelené koření (křen, rozmarýn, jalovčinky, máta, dřišťálky) Zelené koření (křen, rozmarýn, jalovčinky, máta, dřišťálky) - Zelené koření, si můžeme samy vypěstovat na zahrádce, doma v květináči...
Pokojové rostliny: > Zemědýn Lékařský (Fumaria officinalis) Zemědýn Lékařský (Fumaria officinalis) - Zemědýn má antispastické účinky. Stimuluje játra a žlučník. Podporuje trávení a má čistící účinky.
Pokojové rostliny: > Zemina a půdní směsi (Soil) Zemina a půdní směsi (Soil) - Pro pěstování pokojových rostlin jsou dobré drnové, listové, nepřehnojené a rašelinové zeminy a půdní směsi.
Pokojové rostliny: > Zephyranthes (Zephyranthes grandiflora) Zephyranthes (Zephyranthes grandiflora) - Zephyranthes (Zephyranthes grandiflora) je pokojová cibulovitá rostlina. V překladu znamená “zephyr” – západní vítr a “anthos”- květina.
Pokojové rostliny: > Zimolez Japonský (Lonicera japonica) Zimolez Japonský (Lonicera japonica) - Zimolez je účinný při horečnatých stavech, včetně bolestí při chřipce a kloubních zánětech.
Pokojové rostliny: > Zimostráz (Buxus Harlandii) Zimostráz (Buxus Harlandii) - Zimostráz (Buxus) je zimě odolný malý stromek.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Viola, zítra Filip