Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Dang Gui (Tang Kuej) (Angelica sinensis L) Dang Gui (Tang Kuej) (Angelica sinensis L) - Tato rostlina z rodu andělika je jednou z neoblíbenějších čínských bylin s posilujícími účinky
Pokojové rostliny: > Datlová palma, finik, datlovník (Phoenix canariensis) Datlová palma, finik, datlovník (Phoenix canariensis) - Datlovník (Datlová palma) se už pěstuje po 5000 let v suchých subtropických oblastech Asie.
Pokojové rostliny: > Davallie kanárská (Davallia Canariensis) Davallie kanárská (Davallia Canariensis) - Kapradina. Kapradiny se rozdělují na četné čeledi.
Pokojové rostliny: > Dendrobium (Dendrobium aphrodite) Dendrobium (Dendrobium aphrodite) - Dendrobií je mnoho druhů, některé rostou jak v subtropickém, tak i v trvale teplém klimatu.
Pokojové rostliny: > Devětsil Lékařský (Petasites hybridus L.) Devětsil Lékařský (Petasites hybridus L.) - Devětsil roste na březích řek a potoků, v příkopecha na okrajích lesů
Pokojové rostliny: > Dieffenbachie mramornatka (Dieffenbachia amoena) Dieffenbachie mramornatka (Dieffenbachia amoena) - Dieffenbachie mramornatka je dekorativní, stále zelená rostlina s velkými listy, umístěnými za sebou na stéble.
Pokojové rostliny: > Dipladénie (Dipladenia) Dipladénie (Dipladenia) - Na této liáně v létě vyrůstají velké trychtýřovité růžové květy
Pokojové rostliny: > Divizna Velkokvětá, Divizna Sápovitá (Verbascum thapsiforme Schrad., Verbascum phlomoides L) Divizna Velkokvětá, Divizna Sápovitá (Verbascum thapsiforme Schrad., Verbascum phlomoides L) - Diviznu je možno s úspěchem pěstovat na malých plochách. Je medonosná a proto velmi oblíbená mezi včelaři
Pokojové rostliny: > Dizygotéka (Dizygotheca) Dizygotéka (Dizygotheca) - Tato rostlina tvoří skvostnou ozdobu z nejtenčích, lehce zubatých lístečků.
Pokojové rostliny: > Dračinec, dracéna (Dracaena) Dračinec, dracéna (Dracaena) - Dracéna (Dračinec) je falešná palma s křivým kmenem a jasně žlutými listy.
Pokojové rostliny: > Dračinka, kordyline (Cordyline) Dračinka, kordyline (Cordyline) - Tuto rostlinu si často pletou s dracenou. Ne nadarmo, péče o dračinku a dracenu je prakticky stejná.
Pokojové rostliny: > Dryádka osmiplátečná (Dryas octopetala) Dryádka osmiplátečná (Dryas octopetala) - Dryádka osmiplátečná (Dryas octopetala) je skalnička, která je právem považována za jednu z nejkrásnějších vysokohorských dřevitých rostlin.

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Kamil, zítra Stela