Pokojové rostliny

Pokojové rostliny:  > Lilie (Lilium) Lilie (Lilium) - Lilie (Lilium) je často vzletně zvána jako „podmanivá kráska letních dnů“.
Pokojové rostliny:  > Lípa Evropská (Tilia europaea) Lípa Evropská (Tilia europaea) - Lípa běžně roste u silnic mnoha evropských měst a snad každý zná i její typická okřídlená semena, která se objevují na podzim
Pokojové rostliny:  > Livistonie (Livistona) Livistonie (Livistona) - Livistonie (Livistona) je krásná palma, pojmenovaná po rodném městě skotského botanika P. Murreyho.
Pokojové rostliny:  > Lobívie (Lobivia) Lobívie (Lobivia) - Tento kaktus je vhodný pro všechny milovníky kaktusů, při správné péči Vás odmění svými krásnými červenými nebo žlutými květy.
Pokojové rostliny:  > Locika Jedovatá (Lactuca virosa) Locika Jedovatá (Lactuca virosa) - Locika jedovatá se používá jako sedativum při úzkostech, mániích a ostatních nervových poruchách
Pokojové rostliny:  > Lomikámen výběžkatý (Saxifraga stolonifera) Lomikámen výběžkatý (Saxifraga stolonifera) - Rostlina s krásnými, zespodu načervenalými, shora mramorovými listy.
Pokojové rostliny:  > Lopatkovec (Spathiphyllum) Lopatkovec (Spathiphyllum) - Lopatkovec je věčně zelená rostlina s originálním, pro čeleď typickým květenstvím.
Pokojové rostliny:  > Lopuch Větší (Arctium lappa) Lopuch Větší (Arctium lappa) - Lopuch je dobrá čistící bylina při artritidě a rozličných kožních chorobách
Pokojové rostliny:  > Loubinec (Ampelopsis) Loubinec (Ampelopsis) - Opadavá liána z čeledi révovitých, s košatými, kroutícími se fousky a s jednoduchými, pětidílnými listy zeleno-bílé barvy.

: předchozí 1 2
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2023 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Maxim, zítra Ferdinand