Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Chrysalidokarpus nažloutlý (Chrysalidocarpus lutescens) Chrysalidokarpus nažloutlý (Chrysalidocarpus lutescens) - Je to vlastně prostá zlátoplodá palma.
Pokojové rostliny: > Chryzantema, listopadka (Chryzanthemum) Chryzantema, listopadka (Chryzanthemum) - Chryzantema (Chryzanthemum) má ráda chladnější stanoviště, časté rosení a bohatou zálivku.
Pokojové rostliny: > Cibule (Allium cepa) Cibule (Allium cepa) - V lidovém léčitelství se její šťáva vkapává do nosu při postižení rýmou
Pokojové rostliny: > Cibule zimní - sečka (Allium fistulosum L.) Cibule zimní - sečka (Allium fistulosum L.) - Na zahrádkách se občas pěstuje jako vytrvalá rostlina, je mrazuvzdorná
Pokojové rostliny: > Ciklámen, Brambořík (Cyclamen) Ciklámen, Brambořík (Cyclamen) - Ciklámen, Brambořík je jedna z nejoblíbenějších kvetoucích rostlin.
Pokojové rostliny: > Cineraria Cineraria - Cineraria patří do rodiny složnokvětých rostlin.
Pokojové rostliny: > Cinerárie zahradní, starček (Senecio cruentus) Cinerárie zahradní, starček (Senecio cruentus) - Cinerárie zahradní, starček (Senecio cruentus) - rostlina, v létě obsypána množstvím květů různé barvy, podobných sedmikrásce.
Pokojové rostliny: > Cisus, žumen (Cissus) Cisus, žumen (Cissus) - Cisus (žumen) je rostlina vhodná pro závěsné nádoby nebo pro ozelenění sloupů
Pokojové rostliny: > Citroník (Citrus) Citroník (Citrus) - Citroník (Citrus) je stále zelená rostlina, která kvete krásně voňavými květy, dokonce několikrát ročně.
Pokojové rostliny: > Conophytum Conophytum - V přírodě se vyskytuje na 270 druhů listových sukulentů. Jejich společným znakem jsou velice tlusté listy, pomalý růst a potřeba sucha během klidného zimního období.
Pokojové rostliny: > Cyanotis kewensis Cyanotis kewensis - Cyanotis kewensis je indická sukulentní trvalka.
Pokojové rostliny: > Cykas japonský (Cycas revoluta) Cykas japonský (Cycas revoluta) - Cykas japonský je Jedna z nejatraktivnějších rostlin na zemi.

: předchozí 1 2 3 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ivan, zítra Adriana