Kočky : Aktivní

Kočky: Aktivní > Americká krátkosrstá kočka (American Shorthair Cat) Americká krátkosrstá kočka (American Shorthair Cat) - Zvláštním znakem Americké krátkosrsté kočky jsou dobře vyvinuté čelisti.
Kočky: Aktivní > Americký kerl kratkosrstý / dlouhosrstý (American Curl) Americký kerl kratkosrstý / dlouhosrstý (American Curl) - Americký kerl svoje pojmenování dostalo díky vykroucené vnější straně uší, které dávají kočce výraz překvapení.
Kočky: Aktivní > Balinéska kočka (Balinese Cat) Balinéska kočka (Balinese Cat) - Balinéska kočka je velmi přátelská a snášenlivá, s charakteristickým melodickým hlasem.
Kočky: Aktivní > Britská krátkosrstá kočka (British Shorthair Cat) Britská krátkosrstá kočka (British Shorthair Cat) - Britská krátkosrstá kočka je klidná a přítulná. Vyšlechtěná ve druhé polovině 19. století křížením anglických domácích koček s perskými.
Kočky: Aktivní > Burma (Sacred Birman Cat) Burma (Sacred Birman Cat) - Plemeno koček - Burma bylo opěvované již v dávnověké „Knize básní o kočkách“ a počítalo se mezi posvátná zvířata.
Kočky: Aktivní > Burmilla (Burmila Cat) Burmilla (Burmila Cat) - Burmilla je plemeno neagresivních koček, s vyrovnaným a hravým charakterem.
Kočky: Aktivní > Cornish Rex Cornish Rex - Cornish Rex patří do skupiny koček s krátkou zvlněnou srstí., vyšlechtěných ve Velké Británii. Jejím charakteristickým znakem je rozvážnost.
Kočky: Aktivní > Devon-rex (Devon Rex Cat) Devon-rex (Devon Rex Cat) - Devon-rex je velká kočka s urostlým, pevným a elegantním tělem.
Kočky: Aktivní > Egyptská mau (Egyptian mau) Egyptská mau (Egyptian mau) - Egyptská mau je elegantní, ztepilá kočka s robustním svalnatým tělem. Má přátelskou, hravou a přítulnou povahu.
Kočky: Aktivní > Evropská krátkosrstá kočka (European Shorthair Cat) Evropská krátkosrstá kočka (European Shorthair Cat) - Evropská krátkosrstá kočka, jako každá jednotlivá kočka tohoto plemene, má své osobní výrazné individuality. Obvykle je statná, hezky stavěná, nevázaná a přítulná, přitom však nevtíravá, lehko se přizpůsobí rytmu a stylu života chovatele.
Kočky: Aktivní > Habešská kočka (Abyssinian cat) Habešská kočka (Abyssinian cat) - Habešské kočky jsou elegantní a půvabné. Ve společnosti chovatelů jsou velice spokojené, jsou přítulné, něžné a opatrné.
Kočky: Aktivní > Highland Fold Highland Fold - Článek se připravuje...

1 2 3 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Otýlie, zítra Zdislava