Psí plemena

Psí plemena: > Německý ovčák (German Shepherd Dog) Německý ovčák (German Shepherd Dog) - Německý ovčák je známý svojí inteligencí, talentem k libovolnému výcviku, oddaností chovateli, vytrvalostí i výjimečnou oblíbeností.
Psí plemena: > Německý pinč (German Pinscher) Německý pinč (German Pinscher) - Německý pinč (German Pinch) se velice dobře cvičí. Vyniká svým veselým a hravým charakterem, který si udržuje až do stáří. Je to temperamentní, pozorný a pohyblivý pes.
Psí plemena: > Německý špic (Deutscher spitz, German Spitz) Německý špic (Deutscher spitz, German Spitz) - Německý špic je vždy pozorný, živý a veselý pes, který je svému majiteli výjimečně oddaný. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí.
Psí plemena: > Německý špic malý (Deutscher spitz - Kleinspitz, German Spitz – Miniature Spitz) Německý špic malý (Deutscher spitz - Kleinspitz, German Spitz – Miniature Spitz) - Německý špic malý je roztomilý, pozorný, živý a veselý pejsek, který svého pána nadevše miluje a silně a oddaně k němu lne. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí. K cizím je však nedůvěřivý, o návštěvě dá vědět vždy zběsilým štěkotem.
Psí plemena: > Německý špic střední (Deutscher spitz - Mittelspitz, German Spitz – Medium size Spitz) Německý špic střední (Deutscher spitz - Mittelspitz, German Spitz – Medium size Spitz) - Německý špic střední je vždy milý, pozorný a veselý pejsek, který je svému majiteli výjimečně oddaný. Je také učenlivý a snadno se cvičí. Jeho nedůvěra k cizincům a nedostatek dravého instinktu z něho dělá vynikajícího hlídače.
Psí plemena: > Německý špic trpasličí (Deutscher spitz - Zwerspitz, German Spitz - Pomeranian) Německý špic trpasličí (Deutscher spitz - Zwerspitz, German Spitz - Pomeranian) - Německý špic trpasličí (Pomeranian) je vždy pozorný, přátelský, živý a veselý pejsek, který ke svému majiteli citlivě a oddaně lne. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí. Jeho nedůvěra k cizincům a nedostatek dravého instinktu z něho dělá vynikajícího hlídače.
Psí plemena: > Německý špic velký (Deutscher spitz - Grossspitz, German Spitz – Giant Spitz) Německý špic velký (Deutscher spitz - Grossspitz, German Spitz – Giant Spitz) - Německý špic velký je pozorným, živým, veselým a přátelským psem, který je vynikajícím společníkem. Svému pánovi je velice oddaný. Je to nadšený učenec, který se snadno cvičí. Jeho nedůvěra k cizincům a nedostatek dravého instinktu z něho dělá výborného hlídače.
Psí plemena: > Německý špic vlčí (Deutscher spitz – Wolfspitz, Keeshound) Německý špic vlčí (Deutscher spitz – Wolfspitz, Keeshound) - Německý špic vlčí je vždy přátelský, pozorný a živý pejsek, který je svému majiteli výjimečně oddaný. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí. Díky své nedůvěře k cizincům a nedostatku dravého instinktu je velmi dobrým hlídače.
Psí plemena: > Něnecká jelení lajka (Nenets Herding Laika, Reindeer Herding Laika) Něnecká jelení lajka (Nenets Herding Laika, Reindeer Herding Laika) - Něnecká jelení lajka (Nenets Herding Laika, Reindeer Herding Laika) je vytrvalý, chytrý a pracovitý pes. Svoji práci může vykonávat bez předcházejícího výcviku. Plemeno je možné využívat pro ochrannou a hlídací službu.
Psí plemena: > Než si domů přivedeme pejska (Requisites for dogs) Než si domů přivedeme pejska (Requisites for dogs) - Živé zvíře, za něž jeho pořízením přebíráte odpovědnost, není hračka, ani doplněk majitelova image, není to pouhé poplašné zařízení kolem páníčkova domu, nemělo by být ani továrnou na mláďata.
Psí plemena: > Nivernaisský hrubosrstý honič (Griffon nivernais) Nivernaisský hrubosrstý honič (Griffon nivernais) - Nivernaisský hrubosrstý honič je nádherný společník na honu a skutečný přítel rodiny.
Psí plemena: > Norbotenský špic (Norrbottenspitz, Norrbottenspets) Norbotenský špic (Norrbottenspitz, Norrbottenspets) - Psi tohoto plemene se vyznačují veselým a přívětivým chováním, kromě toho jsou rozvážní a tišší.

: předchozí 1 2 3 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Zina, zítra Ondřej