Psí plemena

Psí plemena: > Braque Dupuy (Dupuy Pointer) Braque Dupuy (Dupuy Pointer) - Braque Dupuy (Dupuy Pointer) je rozverný, živý a odvážný pes, občas poněkud hrdý a vznětlivý. Je však také velmi milý a přátelský. Uchoval si vynikající lovecké vlastnosti, při práci je rychlý a neúnavný.
Psí plemena: > Brazilská fila (Fila Brasileiro) Brazilská fila (Fila Brasileiro) - Ke svému majiteli a jeho rodině se Brazilská fila projevují oddaností a věrností, k cizím jsou Fily obyčejně nedůvěřiví.
Psí plemena: > Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) - Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) je dobrým a spolehlivým hlídačem a důvěryhodným psem, který vůči své rodině doma neprojevuje žádné agresivní chování. Je to aktivní a činorodý pes, rozverný, živý a odvážný.
Psí plemena: > Brazilský teriér (Brasilian Terrier, Terrier Brasilerio) Brazilský teriér (Brasilian Terrier, Terrier Brasilerio) - Brazilský teriér je činorodý, pozorný, aktivní a horlivý pes. Je přátelský a k přátelům jemný. Je to lovecký pes na malou zvěř, hlídací pes a společník.
Psí plemena: > Bretaňský ohař dlouhosrstý (Brittany Spaniel) Bretaňský ohař dlouhosrstý (Brittany Spaniel) - Bretaňský ohař dlouhosrstý je urostlý, kompaktní, energický, dostatečně tělesně vyvinutý pes
Psí plemena: > Briard (Berger de Brie) Briard (Berger de Brie) - Briard je velký, mohutný a silný pes, vyniká inteligencí a chutí do práce. Miláček rodiny s dobrosrdečným a radostným charakterem pro život.
Psí plemena: > Briquet griffon vendéen (Briquet griffon vendeen) Briquet griffon vendéen (Briquet griffon vendeen) - Briquet griffon vendéen je velmi vnímavý, ale také rozhodný a odhodlaný. Chováním je velmi iniciativní, energický a vitální, s obrovskou životní sílou.
Psí plemena: > Bruselský grifonek (Griffon Bruxellois, Brussels Griffon) Bruselský grifonek (Griffon Bruxellois, Brussels Griffon) - Bruselský grifonek je malý živý pes dobré kvadratické tělesné stavby
Psí plemena: > Bullmastif (Bullmastiff) Bullmastif (Bullmastiff) - Bullmastif je středně vysoký pes se silným tělem a vypracovanými svaly.
Psí plemena: > Bulteriér (Bullteriér) (Bull Terrier) Bulteriér (Bullteriér) (Bull Terrier) - Bulteriér (Bull Terrier) má smutný pohled, to mu však neubírá na kouzlu. Občas je nepřívětivý, vyžaduje každodenní fyzickou zátěž. Potřebuje pevnou ruku a hodně trpělivosti již od raného věku.
Psí plemena: > Burbonský ohař (Braque du Bourbonnais, Bourbonnais Pointing Dog) Burbonský ohař (Braque du Bourbonnais, Bourbonnais Pointing Dog) - Burbonský ohař je elegantní, silný a svalnatý pes, s krásným „kabátkem“ šeříkově-bílého zbarvení, s hustými bordó tečkami a skvrnami.
Psí plemena: > Burgoský perdiquero (Perdiquero de Burgos, Burgos Pointing Dog) Burgoský perdiquero (Perdiquero de Burgos, Burgos Pointing Dog) - Vynikající ohař použitelný pro všechny způsoby lovu. Poslušný, přátelský a nadaný pes, rovněž však vynikající lovec.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   29... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ambrož, zítra Květoslava