Psí plemena

Psí plemena: > Bloodhound (Chien de Saint-Hubert) Bloodhound (Chien de Saint-Hubert) - Bloodhound patří k nejstarším evropským honičům, potřebuje aktivní a volné procházky. Bloodhound je velmi klidný a rozvážný pes, který je ke všemu živému mimořádně přátelský.
Psí plemena: > Bobtail (Old English Sheepdog) Bobtail (Old English Sheepdog) - Bobtail je mohutný, zavalitý pejsek, velice přátelský a vděčný společník dětí i dospělých.
Psí plemena: > Boloňský psík (Bolognese) Boloňský psík (Bolognese) - Odborné publikace uvádějí, že boloňáček je vážné až klidné povahy. Je to pejsek velmi přizpůsobivý, vhodný i pro začínající majitele. Lze s ním běhat agility, provozovat tanec se psem i canisterapii, ale klidně bude jenom domácím mazlíčkem.
Psí plemena: > Bordeauxská doga (Dogue de Bordeaux) Bordeauxská doga (Dogue de Bordeaux) - Bordeauxská doga se ve zkušených rukách jeví jako oddaný společník. Chová se přívětivě, svého pána i jeho děti zbožňuje.
Psí plemena: > Border kolie (Border Collie) Border kolie (Border Collie) - Border kolie je živý, velmi pozorný, rychlý, vytrvalý, chytrý, věrný a obratný pes.
Psí plemena: > Border teriér (Border Terrier) Border teriér (Border Terrier) - Border teriér byl vyšlechtěn na konci 18. století v hraniční oblasti mezi Anglií a Skotskem.
Psí plemena: > Bosenský hrubosrstý honič (Bosanski Ostrodladki Gonic) Bosenský hrubosrstý honič (Bosanski Ostrodladki Gonic) - Bosenský hrubosrstý honič byl vyšlechtěn v Bosně v 19. století křížením loveckých psů. Je to přátelský pes s kouzelnými vlastnosti a charakterem. Má jediné přání, a to dobře sloužit svému pánovi.
Psí plemena: > Bostonský teriér (Boston Terrier) Bostonský teriér (Boston Terrier) - Bostonský teriér je živý a aktivní, vysoce inteligentní, také však přiměřeně ostrý a ušlechtilý. Je odvážný a sebevědomý, přitom však ne tvrdohlavý. Bostonský teriér má vynikající povahu a smýšlení, což z něho dělá nesrovnatelně příjemného společníka.
Psí plemena: > Bouvier (Cattle Dog) Bouvier (Cattle Dog) - Mezi bouviery patří několik starověkých belgických plemen pasteveckých psů.
Psí plemena: > Boykin španěl (Boykin Spaniel) Boykin španěl (Boykin Spaniel) - Boykin španěl (Boykin Spaniel) je velmi inteligentní s ohromnou touhou Vás potěšit a vždy Vám vyjít vstříc. Velice snadno se cvičí. Je to silný a dobrý plavec, ve vodě se snadno pohybuje. Jeho přátelský postoj z něho činí vynikajícího mazlíčka a společníka.
Psí plemena: > Brabantík (Petit Brabancon) Brabantík (Petit Brabancon) - Brabantík je krátkosrstý grifon, který nemá na čumáku vousy. Brabantík je také velice hravý pejsek, který ocení pozornost, je velmi živý, inteligentní a citlivý s takřka lidským výrazem v obličeji.
Psí plemena: > Brakýř jezevčíkovitý (Alpine Dachsbracke) Brakýř jezevčíkovitý (Alpine Dachsbracke) - Brakýř jezevčíkovitý je svým výrazem inteligentní a přátelský pes, svojí osobností je nebojácný. Vyznačuje se horlivostí, vytrvalostí, velikou energií a životní sílou. Jako domácí společníci jsou však chováni jen zřídka.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   28... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ingrid, zítra Otýlie