Psí plemena

Psí plemena: > Phaléne (Phalen) Phaléne (Phalen) - Phaléne je variantou Kontinentálního Toy španěla s visícíma ušima. Je odolný a skvěle snáší nepříjemné počasí. Phaléne je velice oddaný a věrný pejsek, který nadevše miluje všechny členy své rodiny.
Psí plemena: > Pikardský ohař dlouhosrstý (Picardy Spaniel) Pikardský ohař dlouhosrstý (Picardy Spaniel) - Pikardský ohař dlouhosrstý je Oddaný, věrný, hodný a nenáročný pes.
Psí plemena: > Pikardský ovčák (Berger de Picardie, Picardy Sheepdog) Pikardský ovčák (Berger de Picardie, Picardy Sheepdog) - Je to zručný, inteligentní, všestranně obdařený, čílý pastýř ovcí.
Psí plemena: > Pinč-harlekýn (Harlequin Pinscher) Pinč-harlekýn (Harlequin Pinscher) - Pinč – harlekýn má nádhernou postavu…
Psí plemena: > Pinčové (Pinch) Pinčové (Pinch) - Všichni pinčové (Pinch) jsou velmi aktivní a rychlí psi, kteří se dobře a poměrně snadno trénují. Jemně se odlišují svým veselým a hravým charakterem, který si udržují až do stáří. K cizím lidem jsou však obezřetní a nedůvěřiví.
Psí plemena: > Plavý bretaňský honič (Fawn Brittany Griffon) Plavý bretaňský honič (Fawn Brittany Griffon) - Plavý bretaňský honič je ohnivě vášnivý lovec, v přítomnosti lidí má však přirozeně dobrou povahu. Je podnikavý a pohotový, také však družný, laskavý a vyrovnaný.
Psí plemena: > Podhalaňský ovčák (Tatra Shepherd Dog, Polski Owczarek Podhalanski) Podhalaňský ovčák (Tatra Shepherd Dog, Polski Owczarek Podhalanski) - Tento veliký, bílý pes vyniká nezávislou povahou, ani trochu však nepostrádá svázanost s člověkem.
Psí plemena: > Pointr (English Pointer) Pointr (English Pointer) - Pointr je laskavý a poslušný pes, s ušlechtilým charakterem. Miluje děti a ve společnosti rodiny je velice spokojený. Pointr je také velice často nazýván králem loveckých psů.
Psí plemena: > Poitevin Poitevin - Poitevin je starodávné plemeno francouzských loveckých psů. Dnes už je však typickým domácím miláčkem. Poitevin je přátelský, vnímavý, bystrý a živý pes.
Psí plemena: > Polský chrt (Chart Polski, Polish Greyhound) Polský chrt (Chart Polski, Polish Greyhound) - Polský chrt (Polish Greyhound) je sebevědomý, sebejistý, odvážný a rezervovaně zdrženlivý pes, který je při lovu rychlý, velmi dovedný a neúnavný. Při akci reaguje rychle a brutálně.
Psí plemena: > Polský ogar (Ogar Polski, Polish Hound) Polský ogar (Ogar Polski, Polish Hound) - Polský ogar je středně velký pes, silné a kompaktní postavy, silné struktury kostí a dosti masivních končetin. V liniích těla působí spíše dojmem síly a výdrže, než rychlosti.
Psí plemena: > Polský ovčák nížinný (Polish Lowland Sheepdog) Polský ovčák nížinný (Polish Lowland Sheepdog) - Polský ovčák nížinný má klidný a vyrovnaný charakter. Ddovoluje to mu pracovat jako průvodce nevidomých lidí.

: předchozí 1...  19...   29 30 31 32 33 34 35 36 37   ...41 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ingrid, zítra Otýlie