WWW.CELYSVET.CZ - encyklopedie: pokojové rostliny, psi, kočky, státy ___________________________________________________________________________________

Keňský Park (Kenya game Park)


ZEMĚ SVĚTA


Obrovské rezervy zvěře v Keni jsou perfektním místem k vidění vaší oblíbené zvěře v jejich přirozené lokalitě, a nabízejí krátkodobý či dlouhodobý dobrodružný pobyt na safari.


Bouřlivé vody v Nairobi se usadily a nyní dělají z Keni pro ty, jenž vyhledávají dobrodružné dovolené, mnohem atraktivnější místo. Keňské safari je výletem, který si budete pamatovat až do konce života. Džungle, rezonující zvuky té nejdivočejší zvěře, opice, antilopy, gazely, hyyeny, gepardové, hyeny, sloni a samozřejmě král všech – lev, se potulují v okolí této drsné krajiny. Obrovské rezervy zvěře v Keni jsou perfektním místem k vidění vaší oblíbené zvěře v jejich přirozené lokalitě, a nabízejí krátkodobý či dlouhodobý dobrodružný pobyt na safari. Světově proslulý Masai Mara National Reserve, na západ od hlavního města Nairobi, je cílovým místem téměř každého návštěvníka, neboť vám dává největší možnost k vidění většiny druhů na jediném místě.

Na 392 km2 se rozkládá národní park Amboseli, kde jsou obrovská stáda slonů a vidět jejich stáda, na jejich klidné cestě přes travnaté roviny, s tanzánskou horou Kilimandžáro v pozadí, může sice být opravdivým africkým klišé, je však zároveň zážitkem, který ve vás zanechá opravdu trvalý dojem.

___________________________________________________________________________________