Psí plemena

Psí plemena: > Manchester teriér (Manchester Terrier) Manchester teriér (Manchester Terrier) - Manchester teriér se vyznačuje horkokrevností. Miluje život a má dobrácký charakter. Je to statečný obránce své rodiny.
Psí plemena: > Maratský lovecký pes (Mahratta Greyhound) Maratský lovecký pes (Mahratta Greyhound) - Maratský lovecký pes (Mahratta Greyhound) má v sobě vrozenou smělost. Je to odvážný pes, plný živosti a odhodlání, a především náruživý lovec. Na honu může rozvinout svoje možnosti, a to především sílu, rychlost a vůdcovské postavení.
Psí plemena: > Maremmansko-abruzský pastevecký pes (Maremma and Abruzzes Sheepdog) Maremmansko-abruzský pastevecký pes (Maremma and Abruzzes Sheepdog) - Krajně nezávislý, velice těžko se cvičí. Nemůžeme ho nazvat poslušným, je totiž svému pánovi zcela vyrovnaným partnerem.
Psí plemena: > Medvědí kanadský pes Taltan (Tahltan Bear Dog) Medvědí kanadský pes Taltan (Tahltan Bear Dog) - Medvědí kanadský pes Taltan (Tahltan Bear Dog) byl vytrvalý, nebojácný a houževnatý pes, lehce přizpůsobivý k různým poměrům života psa. Minulý čas je namístě, jelikož od roku 1951 nebyl zaznamenán jediný.
Psí plemena: > Mexický naháč (Xoloitzquintle) Mexický naháč (Xoloitzquintle) - Jde o společenské plemeno ze skupiny vlasatých.
Psí plemena: > Mezinárodní organizace psů (International organizations and federations handlers) Mezinárodní organizace psů (International organizations and federations handlers) - Mezinárodní organizace psů
Psí plemena: > Modrý gaskoňský baset (Basset bleu de Gascogne, Blue Gascony Basset) Modrý gaskoňský baset (Basset bleu de Gascogne, Blue Gascony Basset) - Modrý gaskoňský basset má velmi jemný čich. Je aktivní, hbitý a čilý. Způsob jeho lovu je doplněn krásným a zvučným hlasem.
Psí plemena: > Modrý pikardský dlouhosrstý ohař (Epagneul Bleu de Picarde, Blue Picardy Spaniel) Modrý pikardský dlouhosrstý ohař (Epagneul Bleu de Picarde, Blue Picardy Spaniel) - Modrý pikardský dlouhosrstý ohař je hodný, poslušný a chytrý pes. Používá se k rafinovanějším technikám lovu.
Psí plemena: > Mops (Pug) Mops (Pug) - Mops je nesmírně přátelský pes, vstřícný ke všem lidem, bez stínu nedůvěřivosti. Je to roztomile hravý, čilý a veselý pejsek. Mops je však zároveň ztělesněním důstojnosti, šarmu a inteligence.
Psí plemena: > Moskevský dlouhosrstý toy teriér (Moscow Toy Terrier) Moskevský dlouhosrstý toy teriér (Moscow Toy Terrier) - Moskevský dlouhosrstý teriér (Moscow Longhaired Toy Terrier) je živý, veselý a přátelský pejsek, družný ke všem členům rodiny, především k dětem. Ke svému majiteli vždy oddaně lne.
Psí plemena: > Moskevský strážní pes (Watching dogs) Moskevský strážní pes (Watching dogs) - Moskevský strážní pes je na chovné podmínky jen nenáročný. Velice dobře snáší špatné počasí. Je to přátelský a laskavý pes, s velice dobrou duší.
Psí plemena: > Mudi Mudi - Energický, smělý, vytrvalý a nenáročný Mudi zaujímá významné místo v psí hierarchii.

: předchozí 1 2
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2023 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Norbert, zítra Iveta