Psí plemena

Psí plemena: > Belgický ovčák - Groenendael (Chien de Berger Belge - Groenendael) Belgický ovčák - Groenendael (Chien de Berger Belge - Groenendael) - Nebojácný hlídač a ochránce rodiny.
Psí plemena: > Belgický ovčák - Laekenois (Chien de Berger Belge - Laekenois) Belgický ovčák - Laekenois (Chien de Berger Belge - Laekenois) - Nejvzácnější druh belgických ovčáků je znám jako spolehlivý ochránce.
Psí plemena: > Belgický ovčák - Malinois (Chien de Berger Belge) Belgický ovčák - Malinois (Chien de Berger Belge) - Belgický ovčák - Malinois představuje různorodost belgických ovčáků s krátkou srstí. Je to klidný, avšak vytrvalý pes.
Psí plemena: > Belgický ovčák - Tervueren (Chien de Berger Belge - Tervueren) Belgický ovčák - Tervueren (Chien de Berger Belge - Tervueren) - Všestranný pracovní pes, známý již ze středověku. V poslední době je toto plemeno používáno k pátracím akcím.
Psí plemena: > Bergamský ovčák (Bergamasco Shepherd Dog) Bergamský ovčák (Bergamasco Shepherd Dog) - Čilý, silný a vytrvalý pes, má neobyčejně citlivé smysly. Dle některých pramenů je plemeno známé již z dob dávnověku.
Psí plemena: > Bernský salašnický pes (Berner Sennenhund) Bernský salašnický pes (Berner Sennenhund) - Bernský salašnický pes je celosvětově oblíbený pes. Známý již ze středověku. Je nejpopulárnější ze všech alpských psů Švýcarska.
Psí plemena: > Biewer Yorkshire terrier a la Pom Pon (Biewer Yorkies) Biewer Yorkshire terrier a la Pom Pon (Biewer Yorkies) - Biewer Yorkshire terrier a la Pom Pon je vynikající veselý společenský pes.
Psí plemena: > Bígl (Beagle) Bígl (Beagle) - Bígl (Beagle) je živý a pohyblivý, nikoliv však nadmíru temperamentní pes, který se nejlépe cítí na honu, doma a na návštěvách. Je přátelský, milý a nenáročný.
Psí plemena: > Bígl-Harier (Beagle Harrier) Bígl-Harier (Beagle Harrier) - Bígl-Harier je nadšený a vynikající lovec. V domácím prostředí je hodným, klidným a přátelským společníkem.
Psí plemena: > Billy Billy - Billy je silný a elegantní pes, který se vyznačuje svým neobvyklým zbarvením. Jako miláček rodiny je Billy naprosto spokojený, občas mu však neuškodí si s ostatními psy smečky trochu zazápasit.
Psí plemena: > Bílý švýcarský ovčák (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog) Bílý švýcarský ovčák (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog) - Bílý švýcarský ovčák (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog) je bdělý, živý a pozorný pes, směrem k cizím lidem je někdy mírně rezervovaný, nikdy však není bojácný, nervózní nebo agresivní.
Psí plemena: > Bišonek (Bichon frise) Bišonek (Bichon frise) - Bišonek je veselý a hravý malý pejsek, se živou chůzí, s kadeřavou, dlouhou, měkkou a sněžně bílou „labutí“ srstí a s vesele důstojným ocasem.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   27... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ambrož, zítra Květoslava