Psí plemena

Psí plemena: > Basenji Basenji - Basenji je lehký, velmi elegantní středně velký vysokonohý pes.
Psí plemena: > Baset Hound (Basset Hound) Baset Hound (Basset Hound) - Baset Hound je vytrvalý a houževnatý lovecký pes, velmi důstojného vzhledu. Je nadán hlubokým, melodickým hlasem a v terénu je schopný neuvěřitelné výdrže. Má klidnou, laskavou a spokojenou povahu, není agresivní ani bázlivý.
Psí plemena: > Baseti (Basseti) Baseti (Basseti) - Obecné informace o basetech
Psí plemena: > Bavorský barvář (Bayriswcher Gebirgsschweisshund, Bavarian Mountain Scenthound) Bavorský barvář (Bayriswcher Gebirgsschweisshund, Bavarian Mountain Scenthound) - Bavorský barvář je klidný a vyvážený pes, oddaný svému majiteli, k cizincům je však rezervovaný. Je to sebejistý, poslušný a nebojácný pes, není plachý, ani agresivní.
Psí plemena: > Bearded kolie (Bearded Collie) Bearded kolie (Bearded Collie) - Bearded kolie je velice aktivní a pohyblivá. Zvláštní vlastností tohoto psa je přívětivost a bystrost. Je chytrý a neúnavný.
Psí plemena: > Beauceron (Berger de Beauce, Bauce Shepherd) Beauceron (Berger de Beauce, Bauce Shepherd) - Beauceron na první pohled připomíná dobrmana. Je inteligentní a energický, vždy připravený následovat svého pána.
Psí plemena: > Bedlington terier (Bedlington Terrier) Bedlington terier (Bedlington Terrier) - Navzdory křehkému zjevu má charakter pravého teriéra: temperamentní, aktivní a dokonce ostrý.
Psí plemena: > Beduínský pastevecký pes (Bedouin Shepherd Dog) Beduínský pastevecký pes (Bedouin Shepherd Dog) - Beduínský pastevecký pes je silný pes brutální postavy.
Psí plemena: > Belgický grifonek (Griffon belge, Belgian Griffon) Belgický grifonek (Griffon belge, Belgian Griffon) - Plemeno Belgický grifonek vzniklo v 19.století. Od bruselského grifonka se odlišuje pouze zbarvením
Psí plemena: > Belgický mastif (Belgian Mastiff) Belgický mastif (Belgian Mastiff) - Belgický mastif (Belgian Mastiff) nebyl známý jako přátelský pes, velmi však miloval a chránil svého pána a svoji rodinu, ke které byl velice loajální. Víme, že byl inteligentní, odvážný a silný. V listině FCI je suspendován a Belgický Kennel Club prohlašuje, že již může být vyhynulý.
Psí plemena: > Belgický ohař (Belgian Shorthaired Pointer) Belgický ohař (Belgian Shorthaired Pointer) - Belgický ohař (Belgian Shorthaired Pointer) je živý, rozverný a odvážný pesVyšlechtěn v Belgii křížením modrých gaskoňských a starověkých psů pro hon a pronásledování zvěře
Psí plemena: > Belgický ovčák (Chien de Berger Belge) Belgický ovčák (Chien de Berger Belge) - Belgický ovčák byl vyšlechtěn ke konci 19. století v Belgii, křížením ovčáků různých barev a velikostí.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   26... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ambrož, zítra Květoslava